Tilbake til forsiden
Mørekretsen Terminliste 2015
Mørekretsens styre:
Leder Egil Sotnak 6453 Kleive tlf 93016351
epost more@krets.no
N.leder Ola Krogstad 6490 Eide tlf 91124797
Kasserer Ola Rakvåg 64755 Midsund 71278252
Bank 3900 33 43239
Medlemmer De øvrige samlagsledere
Innskudd stevner 2015
Senior Premie Arr Sum
Banestevner 80 70 150
Felt/15m 80 70 150
Landsdelsk bane 110 90 200
Landsdelsk felt 110 90 200
Landsdelsk 15m 110 90 200
R/J
Banestevner 50 30 80
Felt/15m 50 30 80
Landsdelsk bane 80 50 130
Landsdelsk felt 80 50 130
Landsdelsk 15m 80 50 130
Veiledende pris på jaktprøver: Kr 200 pr våpen
Bare skytterlag som har sendt årsmelding, har godkjent bane
og gjennomført sikkerhetssjekk har rett til å arrangere prøver
Samlagsledere
Nordmør Ola Krogstad 6490 Eide 71296218 91124797
epost nordmor@samlag.no
Romsdal Bjarne Dahle
epost romsdal@samlag.no
Sunnmør Frank Sve 6400 Stranda 46540320
epost sunnmor@samlag.no
Søre Sunnmøre Line Homberset 6103 Volda 99299226
epost sore-sunnmore@samlag.no
Mørekretsen innendørs 2015  
Jan.        
2-3 Batnfjord N Gjemneshallen  
6-11 Ørskog S    
6-11 Hildre og Brattvåg S    
6-11 Engesetdal/Skodje S    
9 Rauma R 1.runde seriesk  
10-11 Fosna N    
10-11 Ertvågøy N Aurehallen  
17-18 Hjelmen N    
17-18 Surnadal N    
17-18 Rindal N    
17-18 Syvde SS    
17-18 Sundnes SS    
23 Rauma R 2.runde seres  
22 og 24 Kleive R    
24-25 Hov N    
24-25 Sunndal N    
20-25 Stranda S    
20-25 Velledalen S    
20-25 Sunnylven S    
29 Rakvåg R    
Feb        
         
30/1-1/2 Aspøy og Straumsnes N    
31/1-1/2 Hovde/Ørsta SS    
31/1-1/2 Volda SS    
31/1-1/2 Vartdal SS    
6 Rauma R 3.runde series  
7-8 Samlagsstevne N Fosna  
7-8 Samlagsstevne SS Vartdal  
14 Samlagsstevne R Kleive  
13 Ålesund S Miniatyrfinale 3-5 + V55  
13 Ørskog S Miniatyrfinale 1, 2, 65, 73  
14 Langevåg S Miniatyrfinale J,R,ER  
15 Samlagsstevne S Engesetdal og Skodje  
20 Rauma R 4. runde serie  
21-22 Landsdelskretsstevnet S Stranda  
24-25 Stordal S 35 skudd  
Mars        
3-4 Ålesund S 35 skudd  
April        
14-19 Stranda S 35 skudd  
21-23 Ørskog S 35 skudd  
Okt        
29 Rakvåg R Serie 1  
29-30 Ålesund S Treningsstevne  
Nov        
31/10-1/11 Eide og Naas N    
7-8 Hov/Ørsta SS    
7-8 Volda SS    
7-8 Vartdal SS    
7 Molde R    
8 Årvågsfjord N    
12 Rakvåg R Serie 2  
13 og 15 Kleive R    
13 og 15 Nesjestranda & Skaala R    
10-15 Ålesund S Min karusell  
10-15 Langevåg S Min karusell  
21-22 Syvde SS    
21-22 Fiskå SS    
21-22 Sundnes SS    
22 Rindal N    
26-29 Ørskog S    
26-29 Engesetdal og Skodje S Min Karusell  
28 Rakvåg R Serie 3  
Des.        
3 Rakvåg R Serie 4  
4-5 Rauma R 50m  
5-6 Molde R 50 meter  
8-13 Stranda S Min karusell  
8-13 Sunnylven S Min karusell  
8-13 Sykkylven S Min karusell  
         
28 Rekdal R    
29-30 Stranda S Min Karusell  
29-30 Halsa N    
         
         
Mørekretsen felt 2015
Februar      
28 Årvågsfjord N  
Mars      
7 Rakvåg R  
8 Rindalsfelten N Dobbeltstevne DC cup
8 Ålesund S  
15 Batnfjord N Gjemnesfelten
15 Engesetdal/Skodje S  
22 Samlagsstevne SS Fiskå og Sundnes
22 Samlagsstevne S Stranda
22 Samlagsstevne R Fiksdal Rekdal
22 Samlagsstevne N Valsøyfjord
29 Holmemstranda R DC cup
29 Halsa N Haugaskarstevnet
April      
12 Landsdelskretsstevne R Kleive og Nesjestranda&Skaala
19 Aspøy og Straumsnes N  
26 Sunndal N  
       
Mai      
2-3 Smøla N  
       
Skifelt/Skogsløp      
Feb      
  Samlagsstevne N Surnadal
April      
26 Samlagsstevne SS Volda m flere
Juni      
  Samlagsstevne skogsløp R Søndre krets
  Samlagsstevne skogsløp N Asp/Stra
14.mars?   1.runde kretskarusell  
28.mar   2.runde kretskarusell  
11.apr   3.runde kretskarusell  
25.apr   4.runde kretskarusell  
Mørekretsen bane 2015
April      
28/4-3/5 Engesetdal/Skodje S  
       
Mai      
2-3 Smøla N  
8-9 Molde R  
8-9 Kleive R  
13-16 Lerum Cup   Sogn indre
14-16 Eide og Naas N  
14-16 Malmefjorden R  
14-16 Kvernes N  
21 og 23 Rakvåg R  
22-23 Sykkylven S  
28-30 Tresfjord R  
28-30 Årvågsfjord N  
29-31 NC   Midt Norge
28-31 Vartdal SS  
28-31 Hov/Ørsta/Volda SS Solidalsst
       
Juni      
3-7 Langevåg S  
3-7 Ålesund S  
5-7 Fosna N  
5-7 Reinsfjell N  
5-7 Aspøy og Straumsnes N  
13-14 Lansdelskretsstemne SS Hovdebygda og Ørsta, Volda
26 og 28 Moltustranda SS Løkemyra
26 og 28 Hjørungavåg SS  
       
27-28 Sunndal N  
30/6-3/7 Ørskog    
     
Juli      
3-5 Midt-Norsk mesterskap   Stjørdal
11-12 Halsa N Program org medalje
11-12 Valsøyfjord N  
11-12 Ertvågøy N  
12 Aureosen R  
18-19 Holmemstranda R Gjensidigetreffen
18-19 Isfjorden og Åndalsn R Gjensidigetreffen
18-19 Malmefjorden R Gjensidigetreffen
18-19 Nesjestranda & Skaala R Gjensidigetreffen
21-26 Sunnylven S Hytteholestevnet
25-26 Bæverdalen    
25-26 Surnadal N  
25-26 Hjelmen N  
28/7-1/8 NC   Østlandet
August      
31/7-7/8 Landsskytterstevnet   Lesja
16 Samlagsstevnet SS Moltustranda
15 Samlagsstevne S Sykkylven
15-16 Samlagsstevne N Aspøy og Straumsnes
15-16 Samlagsstevne R Nesjestranda og Skåla
21 Kragens minnestevne N Halsa
22 Org med, stang og stuper R Malmefjorden
23 Lagkonkurranse åpen R Malmefjorden
  Toyota Cup Finale    
28-30 NC   Vestlandet
       
Sept.      
5 Fylkescupfinale    
6 Skytingens dag    
       
Møter      
Okt. Mørekretsens årsmøte    
  Ungdomssamling    
Nov      
29 Ombudsmøte SS  
Des      
12 Ombudsmøte S  
5 Ombudsmøte N  
  Ombudsmøte R